Manikúra

Manikúra by v dnešní době měla být součástí pravidelné péče o tělo každého z nás. Čisté a upravené nehty jsou dobrou vizitku pro každou ženu i muže. U LOTUSU během manikúry provádíme:

  • ošetření kůžičky
  • čištění nehtů a precizní úprava tvaru
  • masáž rukou
  • výživa olejíčkem nebo krémem

Nehty Vám můžeme pak také upravit japonskou manikúrou P-shine nebo Pink & White.

Vybírání kůžičky jinak:

Při vybírání kůžičky používáme pouze Ruskou manikúru. Jedná se typ suché manikúry, kdy se kůžička odstraňuje bez předchozího namáčení. Tento postup je bezbolestný a minimalizuje riziko krvavých ranek. Protože nepřijdou nehty do kontaktu s vodou, lak vydrží déle. Kůžička se spíše zatlačuje než odstřihává, aby se zabránilo jejímu zanícení.

Naše manikérky:

Naše manikérky mají praxi minimálně 6 let a jsou extrémně pečlivé a perfekcionistické. Nehty upravujeme tak, aby byly symetrické a při pilování hledíme na to, jak Vám rostou. Neděláme nic mechanicky bez rozmýšlení. Všechny produkty, které používáme, jsou značkové a šetrné k Vaším nehtům.

P-shine

P-shine používaly japonské aristokratky již před 400 lety. Tato manikúra posílí slabé a poškozené nehty a zabraňuje jejich třepení bez použití chemikálií. Na nehty se aplikuje pudr a pasta obsahující včelí vosk a mateří kašičku, které nehty vyživí a posílí. Speciální leštičkou se pak nehty vyleští do perlové lesku. Vaše nehty budou zdravé a krásně lesklé po velmi dlouhou dobu.

Pink & White

Manikúra Pink & White, známá také jako francouzská manikúra, je jedna z neoblíbenějších. Je elegantní a vhodná pro jakoukoliv příležitost. Nehty se nejdříve důkladně čistí a odmašťují. Poté vybereme kůžičku a upravíme nehty do dokonalého tvaru. Na závěr lakujeme nehty přirozeně růžovým lakem a dozdobíme bílými proužky. Na přání můžeme nehty přelakovat gelem nebo vytvořit bílé proužky z akrylu, díky kterému Vám manikúra vydrží mnohonásobně déle.

Manikúra klasik
od 199 Kč
Ruská manikúra
od 250 Kč
Manikúra Pink & White
od 350 Kč
Manikúra CND Shellac
od 450 Kč

Udělejte si u nás rezervaci na (+420) 777 760 168