Modeláž nehtů

Při modeláži nehtů Vám můžeme nehty potáhnout umělým tipem nebo přelakovat zpevňujícím gelovým lakem nebo shellac. V LOTUSU Vám vytvoříme umělé nehty nebo zpevníme vaše přirozené nehty aplikací gelu, akrylem nebo Shellac od CND. Používáme výhradně značkové produkty, které jsou šetrné k Vaším nehtům i kůži. Troufáme si říct, že v modeláži nehtů patříme mezi špičku.

Shellac od CND

Shellac se označují laky od americké značky CND, který se aplikuje přímo na Vaše přírodní nehty. Lak se zpevní pod UV lampou a dokonale přilne k Vašim nehtům. Vydrží i několik týdnů a jejich odstranění jen několik minut. Shellac mají nádhernou sytou barvu, dodají nehtům krásný lesk jsou k Vašim nehtům zcela neškodné. V salonu nabízíme přes sto odstínů.

Gelové nehty

Gelové nehty tvoří tenký plastový tip a UV gel, který se zpevňuje pod UV lampou. Gelové nehty vypadají velmi přirozeně a vydrží vám i několik týdnů. Pod gelovým nehtem mohou vaše nehty dýchat a nepraskají.

Akrylové nehty

Akrylové nehty se modelují pomocí akrylového prášku a zaručeně Vám vydrží nejdéle. Akrylové nehty jsou velmi pevné a odolné proti lámání. Mikročástice obsažené v prášku navíc zabraňují žloutnutí nehtů. Ideální jsou i na zdobení kamínky nebo malůvky, které vám vydrží až několik týdnů.

Akrylová klasik
400 Kč
Gelová klasik
400 Kč

Udělejte si u nás rezervaci na (+420) 777 760 168